| От | 2012 |
| До | 2015 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 8 |
| Дължина | 4862 мм |
| Широчина | 1994 мм |
| Височина | 1839 мм |
| Междуосие | 2774 мм |
| Предна Следа | 1720 мм |
| Задна Следа | 1715 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 510 |
| Работен Обем | 3471 см3 |
| Мощност | 253 к.с./5700 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 343 н.м./4800 обор. |
| Газоразпределителна Система | SOHC i-VTEC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 89 мм |
| Ход На Буталото | 93 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 13.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.8 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 11.7 Литра/100 км |
| Размер На Гуми | 235/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.