| От | 1993 |
| До | 2000 |
| Тип каросерия | Джип |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4480 мм |
| Широчина | 1690 мм |
| Височина | 1660 мм |
| Междуосие | 2760 мм |
| Предна Следа | 1440 мм |
| Задна Следа | 1445 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3165 см3 |
| Мощност | 177 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 260 н.м. |
| Горивна Система | Бензин A-95 |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образен |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 93.4 мм |
| Ход На Буталото | 77 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | Пълно с включване (4х4) |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Ресори |
| Предни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни Спирачки | Дискови вентилирани |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравличен усилвател на волана |
| Смесен Разход На Гориво | 13.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 83 л |
| Маса (без товар) | 1835 кг |
| Размер На Гуми | 225/75 15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.