| От | 2002 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4110 мм |
| Широчина | 1695 мм |
| Височина | 1705 мм |
| Междуосие | 2740 мм |
| Предна Следа | 1460 мм |
| Задна Следа | 1440 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1496 см3 |
| Мощност | 110 к.с./5800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 143 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 73 мм |
| Ход На Буталото | 89.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | vario |
| Предно Окачване | Rotary Fist |
| Задно Окачване | Rotary Fist |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Обем На Резервоара | 42 |
| Маса (без товар) | 1240 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1515 кг. |
| Размер На Гуми | 185/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.