| От | 2021 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4328 мм |
| Широчина | 1773 мм |
| Височина | 1605 мм |
| Междуосие | 2611 мм |
| Предна Следа | 1534 мм |
| Задна Следа | 1539 мм |
| Пътен Просвет | 170 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 657 |
| Работен Обем | 1799 см3 |
| Мощност | 141 к.с./6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 172 н.м./4300 обор. |
| Газоразпределителна Система | SOHC i-VTEC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 87.3 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | CVT |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 8.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.6 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Размер На Гуми | 215/55 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.