| От | 2016 |
| До | 2019 |
| Тип Купе | MPV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4265 мм |
| Широчина | 1695 мм |
| Височина | 1710 мм |
| Междуосие | 2740 мм |
| Работен Обем | 1496 см3 |
| Мощност | 131 к.с./6600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 155 н.м./4600 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC, i-VTEC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Степен На Сгъстяване | 11.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | CVT |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Смесен Разход На Гориво | 5.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 36 |
| Маса (без товар) | 1365 кг. |
| Размер На Гуми | 185/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.