| От | 2020 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4090 мм |
| Широчина | 1725 мм |
| Височина | 1545 мм |
| Междуосие | 2530 мм |
| Предна Следа | 1495 мм |
| Задна Следа | 1485 мм |
| Пътен Просвет | 155 мм |
| Работен Обем | 1317 см3 |
| Мощност | 98 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 118 н.м./5000 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 73 мм |
| Ход На Буталото | 78.7 мм |
| Степен На Сгъстяване | 13.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | CVT |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Suspension De-Dion |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Смесен Разход На Гориво | 5.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 40 |
| Маса (без товар) | 1180 кг. |
| Размер На Гуми | 185/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.