| От | 2009 |
| До | 2012 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4105 мм |
| Широчина | 1695 мм |
| Височина | 1525 мм |
| Междуосие | 2500 мм |
| Предна Следа | 1492 мм |
| Задна Следа | 1475 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 583 |
| Работен Обем | 1497 см3 |
| Мощност | 117 к.с./6600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 144 н.м./4800 обор. |
| Газоразпределителна Система | SOHC, i-VTEC |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 73 мм |
| Ход На Буталото | 89.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 8.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.7 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 40 |
| Маса (без товар) | 1168 кг. |
| Размер На Гуми | 175/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.