| От | 2003 |
| До | 2007 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3830 мм |
| Широчина | 1675 мм |
| Височина | 1525 мм |
| Междуосие | 2450 мм |
| Предна Следа | 1455 мм |
| Задна Следа | 1445 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 380 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1496 см3 |
| Мощност | 110 к.с./5800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 143 н.м./4800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 73 мм |
| Ход На Буталото | 89.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | vario |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 42 |
| Маса (без товар) | 1010 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1285 кг. |
| Размер На Гуми | 175/65 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.