| От | 2004 |
| До | 2015 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 8 |
| Дължина | 4920 мм |
| Широчина | 1845 мм |
| Височина | 1810 мм |
| Междуосие | 2900 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2997 см3 |
| Мощност | 200 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 265 н.м./4800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 86 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Маса (без товар) | 2020 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.