| От | 2004 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 8 |
| Дължина | 4920 мм |
| Широчина | 1845 мм |
| Височина | 1810 мм |
| Междуосие | 2900 мм |
| Разположение | Отпред,напречно |
| Работен Обем | 3474 см3 |
| Мощност | 205 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 297 н.м./2800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Не |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 90 мм |
| Ход На Буталото | 91 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Маса (без товар) | 2020 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.