| От | 2003 |
| Тип каросерия | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4229 мм |
| Широчина | 1788 мм |
| Височина | 1816 мм |
| Междуосие | 2575 мм |
| Предна Следа | 1577 мм |
| Задна Следа | 1582 мм |
| Пътен Просвет | 205 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 2183 л |
| Минимален Обем На Багажника | 736 л |
| Работен Обем | 2354 см3 |
| Мощност | 162 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 220 н.м./3600 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Не |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 87 мм |
| Ход На Буталото | 99 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.7 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А92) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Амортисьори |
| Задно Окачване | Амортисьори |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 185 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.5сек. |
| Градски Разход На Гориво | 14 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 10.2 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 12 л/100км |
| Обем На Резервоара | 60 л |
| Маса (без товар) | 1550 кг |
| Размер На Гуми | 215/70 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.