| От | 2022 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4694 мм |
| Широчина | 1864 мм |
| Междуосие | 2700 мм |
| Предна Следа | 1610 мм |
| Задна Следа | 1626 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1498 см3 |
| Мощност | 190 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 243 н.м./1700-5000 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 3.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | CVT |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Размер На Гуми | 235/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.