| От | 2020 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4625 мм |
| Широчина | 1854 мм |
| Височина | 1689 мм |
| Междуосие | 2659 мм |
| Предна Следа | 1598 мм |
| Задна Следа | 1613 мм |
| Пътен Просвет | 208 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 940 |
| Работен Обем | 1993 см3 |
| Мощност | 143 к.с./6200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 175 н.м./3500 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC, i-VTEC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 96.7 мм |
| Степен На Сгъстяване | 13.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | E-CVT |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 5.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.7 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 53 |
| Маса (без товар) | 1655 кг. |
| Размер На Гуми | 235/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.