| От | 1999 |
| До | 2002 |
| Тип Купе | Кросоувър |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4520 мм |
| Широчина | 1750 мм |
| Височина | 1675 мм |
| Междуосие | 2620 мм |
| Предна Следа | 1535 мм |
| Задна Следа | 1535 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 375 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1973 см3 |
| Мощност | 147 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 182 н.м./4200 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 89 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Пълно, с включване |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 177 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.5 сек |
| Градски Разход На Гориво | 11.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 58 |
| Маса (без товар) | 1490 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1900 кг. |
| Размер На Гуми | 205/70 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.