| От | 2023 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4703 мм |
| Широчина | 1866 мм |
| Височина | 1680 мм |
| Междуосие | 2701 мм |
| Работен Обем | 1993 см3 |
| Мощност | 150 к.с./6100 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 183 н.м./4500 обор. |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Степен На Сгъстяване | 13.9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин / Електричество |
| Задвижване | Предно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 193 км/ч |
| Обем На Резервоара | 46 |
| Размер На Гуми | 235/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.