| От | 2022 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4694 мм |
| Широчина | 1867 мм |
| Височина | 1681 мм |
| Междуосие | 2700 мм |
| Предна Следа | 1610 мм |
| Задна Следа | 1628 мм |
| Пътен Просвет | 198 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 1113 |
| Работен Обем | 1993 см3 |
| Мощност | 145 к.с./6100 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 187 н.м./4500 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 96.7 мм |
| Степен На Сгъстяване | 13.9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 5.5 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.5 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 53 |
| Маса (без товар) | 1702 кг. |
| Размер На Гуми | 235/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.