| От | 2023 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4706 мм |
| Широчина | 1866 мм |
| Височина | 1673 мм |
| Междуосие | 2701 мм |
| Предна Следа | 1612 мм |
| Задна Следа | 1632 мм |
| Пътен Просвет | 153 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 617 |
| Работен Обем | 1993 см3 |
| Мощност | 148 к.с./6100 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 189 н.м./4500 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC, Dual-VTC |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 96.7 мм |
| Степен На Сгъстяване | 13.9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин / Електричество |
| Задвижване | Предно |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 195 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.4 сек |
| Обем На Резервоара | 46 |
| Максимално Допустима Маса | 2430 кг. |
| Размер На Гуми | 235/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.