| От | 2018 |
| До | 2019 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4603 мм |
| Широчина | 1855 мм |
| Височина | 1679 мм |
| Междуосие | 2663 мм |
| Предна Следа | 1601 мм |
| Задна Следа | 1630 мм |
| Пътен Просвет | 190 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 497 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1993 см3 |
| Мощност | 146 к.с./6200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 175 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC, i-VTEC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 96.7 мм |
| Степен На Сгъстяване | 13 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | e-CVT |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 4.2 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.5 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 4.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 57 |
| Максимално Допустима Маса | 2240 кг. |
| Размер На Гуми | 235/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.