| От | 2006 |
| До | 2010 |
| Тип Купе | Кросоувър |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4530 мм |
| Широчина | 1820 мм |
| Височина | 1680 мм |
| Междуосие | 2620 мм |
| Предна Следа | 1565 мм |
| Задна Следа | 1565 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 556 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2204 см3 |
| Мощност | 140 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 340 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 85 мм |
| Ход На Буталото | 97.1 мм |
| Степен На Сгъстяване | 16.7 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Пълно, с включване |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Цилиндрична пружина |
| Задно Окачване | Напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 185 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.3 сек |
| Градски Разход На Гориво | 8.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.7 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 58 |
| Маса (без товар) | 1617 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2160 кг. |
| Размер На Гуми | 215/65 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.