| От | 2002 |
| До | 2006 |
| Тип Купе | Кросоувър |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4536 мм |
| Широчина | 1783 мм |
| Височина | 1682 мм |
| Междуосие | 2620 мм |
| Предна Следа | 1533 мм |
| Задна Следа | 1538 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 525 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2354 см3 |
| Мощност | 162 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 220 н.м./4500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 87 мм |
| Ход На Буталото | 99 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.7 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Пълно, с включване |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 11.2 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 58 |
| Маса (без товар) | 1505 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1910 кг. |
| Размер На Гуми | 205/65 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.