| От | 2012 |
| До | 2015 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4570 мм |
| Широчина | 1820 мм |
| Височина | 1685 мм |
| Междуосие | 2630 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 589 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2199 см3 |
| Мощност | 150 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 350 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Степен На Сгъстяване | 16.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 190 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.2 сек |
| Градски Разход На Гориво | 8.2 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 58 |
| Маса (без товар) | 1712 кг. |
| Размер На Гуми | 225/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.