| От | 2016 |
| До | 2019 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4895 мм |
| Широчина | 1877 мм |
| Височина | 1478 мм |
| Междуосие | 2751 мм |
| Предна Следа | 1580 мм |
| Задна Следа | 1587 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 405 |
| Мощност | 163 к.с./4000-9500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 300 н.м. |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Капацитет на батерията | 25.5 kWh |
| Маса (без товар) | 1825 кг. |
| Размер На Гуми | 235/45 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.