| От | 2012 |
| До | 2015 |
| Тип каросерия | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4535 мм |
| Широчина | 1770 мм |
| Височина | 1480 мм |
| Междуосие | 2595 мм |
| Предна Следа | 1530 мм |
| Задна Следа | 1530 мм |
| Пътен Просвет | 145 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1668 л |
| Минимален Обем На Багажника | 624 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1597 см3 |
| Мощност | 120 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 300 н.м. |
| Горивна Система | Дизел |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 76 мм |
| Ход На Буталото | 88 мм |
| Степен На Сгъстяване | 16 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо пружинно |
| Задно Окачване | Торсион |
| Предни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни Спирачки | Дискови |
| Максимална Скорост | 195 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.1 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 4.2 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 3.6 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 3.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 л |
| Маса (без товар) | 1337 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1890 кг |
| Размер На Гуми | 205/55/R16, 225/45/R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.