| От | 1988 |
| До | 1997 |
| Тип каросерия | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4105 мм |
| Широчина | 1690 мм |
| Височина | 1515 мм |
| Междуосие | 2500 мм |
| Предна Следа | 1445 мм |
| Задна Следа | 1445 мм |
| Модел | d16z2 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1590 см3 |
| Мощност | 110 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 135 н.м. |
| Горивна Система | Бензин A-95 |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Степен На Сгъстяване | 9.1 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | Пълно постоянно (4х4) |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предни Спирачки | Дискови |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Кормилен Усилвател | Хидравличен усилвател на волана |
| Максимална Скорост | 173 км/ч |
| Обем На Резервоара | 45 л |
| Маса (без товар) | 1160 кг |
| Размер На Гуми | 185/60 R13 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.