| От | 2006 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4395 мм |
| Широчина | 1595 мм |
| Височина | 1485 мм |
| Междуосие | 2455 мм |
| Предна Следа | 1455 мм |
| Задна Следа | 1455 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 500 л |
| Разположение | Отпред,напречно |
| Работен Обем | 1339 см3 |
| Мощност | 83 к.с./5700 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 119 н.м./2800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 73 мм |
| Ход На Буталото | 80 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 8 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо - McPherson със стабилизатор |
| Задно Окачване | Пружина |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 175 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 13.4 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 7.1 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.8 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.9 л/100км |
| Обем На Резервоара | 42 л |
| Маса (без товар) | 1032 кг |
| Размер На Гуми | 175/65 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.