| От | 1998 |
| До | 2006 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4225 мм |
| Широчина | 1690 мм |
| Височина | 1400 мм |
| Междуосие | 2500 мм |
| Предна Следа | 1450 мм |
| Задна Следа | 1450 мм |
| Пътен Просвет | 170 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 385 л |
| Разположение | Отпред,напречно |
| Работен Обем | 1493 см3 |
| Мощност | 105 к.с./6400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 129 н.м./4700 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Не |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 75 мм |
| Ход На Буталото | 84.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.1 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Амортисьори |
| Задно Окачване | Торсион |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 45 л |
| Маса (без товар) | 940 кг |
| Размер На Гуми | 175/70 R13 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.