| От | 1986 |
| До | 1993 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3605 мм |
| Широчина | 1620 мм |
| Височина | 1335 мм |
| Междуосие | 2400 мм |
| Предна Следа | 1400 мм |
| Задна Следа | 1410 мм |
| Пътен Просвет | 160 мм |
| Разположение | Отпред,напречно |
| Работен Обем | 1296 см3 |
| Мощност | 100 к.с./6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 114 н.м./5500 обор. |
| Горивна Система | Моно инжекция |
| Турбокомпресор | Не |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 73.7 мм |
| Ход На Буталото | 76 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.6 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Пружина |
| Задно Окачване | Пружина |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 10 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 8 л/100км |
| Обем На Резервоара | 40 л |
| Маса (без товар) | 820 кг |
| Размер На Гуми | 175/60 R13 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.