| От | 2020 |
| Тип каросерия | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4549 мм |
| Широчина | 1748 мм |
| Височина | 1489 мм |
| Междуосие | 2600 мм |
| Предна Следа | 1496 мм |
| Задна Следа | 1485 мм |
| Работен Обем | 1498 см3 |
| Мощност | 98 к.с./5600-6400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 127 н.м./4500-5000 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC with VTC, i-VTEC |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Смесен Разход На Гориво | 3.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 40 л |
| Маса (без товар) | 1280 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1655 кг |
| Размер На Гуми | 185/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.