| От | 2016 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4816 мм |
| Широчина | 1942 мм |
| Височина | 1669 мм |
| Междуосие | 2820 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 510 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1498 см3 |
| Мощност | 193 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 243 н.м./2000-5000 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | VTEC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Степен На Сгъстяване | 10.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | CVT |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Максимална Скорост | 198 км/ч |
| Смесен Разход На Гориво | 7.6 Литра/100 км |
| Размер На Гуми | 245/55 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.