| От | 1998 |
| До | 2002 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4595 мм |
| Широчина | 1750 мм |
| Височина | 1430 мм |
| Междуосие | 2670 мм |
| Предна Следа | 1507 мм |
| Задна Следа | 1515 мм |
| Пътен Просвет | 150 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 430 л |
| Разположение | Отпред,напречно |
| Работен Обем | 1994 см3 |
| Мощност | 105 к.с./4200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 210 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Дизел |
| Турбокомпресор | Не |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84.5 мм |
| Ход На Буталото | 88.9 мм |
| Степен На Сгъстяване | 19.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Двойни носачи |
| Задно Окачване | Няколко носача и щанги |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 185 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 13 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 8 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.1 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.5 л/100км |
| Обем На Резервоара | 65 л |
| Маса (без товар) | 1235 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1900 кг |
| Размер На Гуми | 185/70 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.