| От | 1998 |
| До | 2002 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4595 мм |
| Широчина | 1750 мм |
| Височина | 1430 мм |
| Междуосие | 2670 мм |
| Предна Следа | 1495 мм |
| Задна Следа | 1504 мм |
| Пътен Просвет | 150 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 430 л |
| Разположение | Отпред,напречно |
| Работен Обем | 1850 см3 |
| Мощност | 136 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 175 н.м./4800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Не |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 85 мм |
| Ход На Буталото | 81.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Двойни носачи |
| Задно Окачване | Няколко носача и щанги |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 205 км/ч | 195 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.4 cек. | 11.7 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 11.2 л/100км | 12.6 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.9 л/100км | 7 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 9 л/100км | 9.8 л/100км |
| Обем На Резервоара | 65 л |
| Маса (без товар) | 1360 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1890 кг |
| Размер На Гуми | 195/60 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.