| От | 1990 |
| До | 1993 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4685 мм |
| Широчина | 1695 мм |
| Височина | 1390 мм |
| Междуосие | 2720 мм |
| Предна Следа | 1475 мм |
| Задна Следа | 1480 мм |
| Пътен Просвет | 160 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 448 л |
| Разположение | Отпред,напречно |
| Работен Обем | 1996 см3 |
| Мощност | 150 к.с./6100 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 186 н.м./5000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Не |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 85 мм |
| Ход На Буталото | 88 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Пружина |
| Задно Окачване | Пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 214 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 14 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 11 л/100км |
| Обем На Резервоара | 60 л |
| Маса (без товар) | 1230 кг |
| Размер На Гуми | 195/60 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.