| От | 2017 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4882 мм |
| Широчина | 1862 мм |
| Височина | 1450 мм |
| Междуосие | 2820 мм |
| Предна Следа | 1600 мм |
| Задна Следа | 1610 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 473 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1993 см3 |
| Мощност | 143 к.с./6200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 175 н.м./3500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC, i-VTEC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 96.7 мм |
| Степен На Сгъстяване | 13.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 3.8 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | CVT |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Обем На Резервоара | 48 |
| Маса (без товар) | 1516 кг. |
| Размер На Гуми | 225/50 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.