| От | 2015 |
| До | 2016 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4890 мм |
| Широчина | 1849 мм |
| Височина | 1466 мм |
| Междуосие | 2776 мм |
| Предна Следа | 1585 мм |
| Задна Следа | 1590 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 447 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2356 см3 |
| Мощност | 188 к.с./6400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 245 н.м./3900 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC, i-VTEC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 87 мм |
| Ход На Буталото | 99.1 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11.1 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | CVT |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 8.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 65 |
| Маса (без товар) | 1513 кг. |
| Размер На Гуми | 215/55 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.