| От | 1976 |
| До | 1981 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4345 мм |
| Широчина | 1620 мм |
| Височина | 1360 мм |
| Междуосие | 2380 мм |
| Предна Следа | 1400 мм |
| Задна Следа | 1390 мм |
| Пътен Просвет | 165 мм |
| Работен Обем | 1602 см3 |
| Мощност | 80 к.с./5300 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 127 н.м./3500 обор. |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 77 мм |
| Ход На Буталото | 86 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | McPherson |
| Задно Окачване | McPherson |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 948 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.