| От | 2011 |
| До | 2012 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4750 мм |
| Широчина | 1840 мм |
| Височина | 1470 мм |
| Междуосие | 2705 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 406 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2199 см3 |
| Мощност | 150 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 350 н.м./2000-2750 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Степен На Сгъстяване | 16.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 207 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 6.9-7.0 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.6-4.7 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.5-5.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 65 |
| Маса (без товар) | 1703 кг. |
| Размер На Гуми | 215/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.