| От | 2007 |
| До | 2011 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4849 мм |
| Широчина | 1849 мм |
| Височина | 1433 мм |
| Междуосие | 2741 мм |
| Предна Следа | 1580 мм |
| Задна Следа | 1582 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3471 см3 |
| Мощност | 268 к.с./6200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 339 н.м./5000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 89 мм |
| Ход На Буталото | 93 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Напречен стабилизатор |
| Задно Окачване | Напречен стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Градски Разход На Гориво | 12.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 10.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 70 |
| Маса (без товар) | 1461 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1619 кг. |
| Размер На Гуми | 235/45 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.