| От | 1998 |
| До | 2002 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4740 мм |
| Широчина | 1730 мм |
| Височина | 1445 мм |
| Междуосие | 2665 мм |
| Предна Следа | 1490 мм |
| Задна Следа | 1490 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2254 см3 |
| Мощност | 160 к.с./5700 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 214 н.м./4900 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 97 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Многолостово с щанги |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 200 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 13 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Маса (без товар) | 1380 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1655 кг. |
| Размер На Гуми | 205/60 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.