| От | 1998 |
| До | 2002 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4765 мм |
| Широчина | 1785 мм |
| Височина | 1405 мм |
| Междуосие | 2670 мм |
| Предна Следа | 1555 мм |
| Задна Следа | 1535 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 467 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2997 см3 |
| Мощност | 200 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 265 н.м./4800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 86 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Многолостово с щанги |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 225 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.5 сек |
| Градски Разход На Гориво | 15 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 65 |
| Маса (без товар) | 1530 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1920 кг. |
| Размер На Гуми | 205/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.