| От | 2015 |
| До | 2016 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4519 мм |
| Широчина | 1797 мм |
| Височина | 1477 мм |
| Междуосие | 2685 мм |
| Предна Следа | 1539 мм |
| Задна Следа | 1561 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 413 |
| Работен Обем | 1796 см3 |
| Мощност | 141 к.с./6300 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 175 н.м./3800 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC, DCVCP |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 80.5 мм |
| Ход На Буталото | 88.2 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Размер На Гуми | 215/50 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.