| От | 2009 |
| До | 2011 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4597 мм |
| Широчина | 1788 мм |
| Височина | 1477 мм |
| Междуосие | 2685 мм |
| Предна Следа | 1544 мм |
| Задна Следа | 1558 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 400 |
| Работен Обем | 1991 см3 |
| Мощност | 150 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 320 н.м./2000 обор. |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Степен На Сгъстяване | 17.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 6.2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Смесен Разход На Гориво | 6.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Размер На Гуми | 205/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.