| От | 2012 |
| До | 2017 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5347 мм |
| Широчина | 1882 мм |
| Височина | 1780 мм |
| Междуосие | 3096 мм |
| Предна Следа | 1570 мм |
| Задна Следа | 1570 мм |
| Пътен Просвет | 210 мм |
| Работен Обем | 2776 см3 |
| Мощност | 200 к.с./3600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 500 н.м./2000 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 94 мм |
| Ход На Буталото | 100 мм |
| Степен На Сгъстяване | 16.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Задно |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Обем На Резервоара | 76 |
| Максимално Допустима Маса | 3150 кг. |
| Размер На Гуми | 245/70 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.