| От | 2008 |
| До | 2012 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4900 мм |
| Широчина | 1800 мм |
| Височина | 1660 мм |
| Междуосие | 3050 мм |
| Пътен Просвет | 195 мм |
| Работен Обем | 2999 см3 |
| Мощност | 163 к.с./3600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 360 н.м./1800-2800 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 95.4 мм |
| Ход На Буталото | 104.9 мм |
| Степен На Сгъстяване | 17.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Задно |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Обем На Резервоара | 76 |
| Маса (без товар) | 1702 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2800 кг. |
| Размер На Гуми | 215/70 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.