| От | 2012 |
| До | 2016 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4650 мм |
| Широчина | 1775 мм |
| Височина | 1455 мм |
| Междуосие | 2700 мм |
| Пътен Просвет | 120 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1497 см3 |
| Мощност | 133 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 188 н.м./2000-4500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Полунезависимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Маса (без товар) | 1255 кг. |
| Размер На Гуми | 205/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.