| От | 2018 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5395 мм |
| Широчина | 1800 мм |
| Височина | 1740 мм |
| Междуосие | 3350 мм |
| Предна Следа | 1515 мм |
| Пътен Просвет | 212 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2378 см3 |
| Мощност | 150 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 220 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково индиректно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 87 мм |
| Ход На Буталото | 100 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо торзионно, двоен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Смесен Разход На Гориво | 11.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 70 |
| Маса (без товар) | 1815 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2065 кг. |
| Размер На Гуми | 235/70 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.