| От | 2011 |
| До | 2016 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5040 мм |
| Широчина | 1800 мм |
| Височина | 1730 мм |
| Междуосие | 3050 мм |
| Работен Обем | 2378 см3 |
| Мощност | 136 к.с. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 160 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.9 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 10.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 70 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.