| От | 2020 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5665 мм |
| Широчина | 1883 мм |
| Височина | 1882 мм |
| Междуосие | 3470 мм |
| Пътен Просвет | 235 мм |
| Работен Обем | 1967 см3 |
| Мощност | 190 к.с./4000-5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 360 н.м./1800-3600 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82.5 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Градски Разход На Гориво | 15.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 10.8 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 12.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 70 |
| Маса (без товар) | 2045 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3095 кг. |
| Размер На Гуми | 245/70 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.