| От | 1996 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 3 |
| Дължина | 4841 мм |
| Широчина | 1725 мм |
| Височина | 1575 мм |
| Междуосие | 2751 мм |
| Предна Следа | 1382 мм |
| Задна Следа | 1387 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2189 см3 |
| Мощност | 120 к.с./5000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 190 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Винтова пружина |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 68 |
| Маса (без товар) | 1368 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1905 кг. |
| Размер На Гуми | 205/75 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.