| От | 2007 |
| До | 2013 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 3 |
| Дължина | 5222 мм |
| Височина | 1869 мм |
| Междуосие | 3023 мм |
| Предна Следа | 1730 мм |
| Задна Следа | 1702 мм |
| Пътен Просвет | 196 мм |
| Работен Обем | 4300 см3 |
| Мощност | 195 к.с./4600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 353 н.м./2800 обор. |
| Газоразпределителна Система | OHV |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 101.6 мм |
| Ход На Буталото | 88.39 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 4.3 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 15.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 11.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 98 |
| Максимално Допустима Маса | 2903 кг. |
| Размер На Гуми | 245/70 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.