| От | 2007 |
| До | 2010 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 6 |
| Дължина | 6325 мм |
| Височина | 1868 мм |
| Междуосие | 4001 мм |
| Предна Следа | 1730 мм |
| Задна Следа | 1702 мм |
| Пътен Просвет | 240 мм |
| Работен Обем | 5328 см3 |
| Мощност | 315 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 458 н.м./4400 обор. |
| Газоразпределителна Система | OHV |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 96.01 мм |
| Ход На Буталото | 91.95 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 5.7 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 16.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 12.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 128 |
| Маса (без товар) | 2496 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3175 кг. |
| Размер На Гуми | 245/70 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.